<<   zobacz wszystkie warsztaty

Białołęka | W zespole siła, czyli edukacja przez zabawę z Minecraftem (7-9 lat)

Minecraft jest nie tylko grą, a bezmiarem przeróżnych edukacyjnych możliwości. Zapraszamy na semestralne warsztaty, podczas których kształtować będziemy 3 różne kompetencje:
1. Umiejętność programowania i logicznego myślenia – wykorzystamy modyfikacje umożliwiające naukę kodowania w środowisku Minecraft.
2. Poszerzanie „wiedzy szkolnej” – nasz trener będzie przygotowywał Minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z dziedziny historii, biologii, geografii, przedsiębiorczości. Zabierzemy Młodych Hakerów w wyprawę po odwzorowanym w Minecrafcie ludzkim organizmie, w praktyce wyjaśnimy, jak działają wodociągi i elektrownie… Wierzymy, że najskuteczniejsza jest edukacja przez zabawę!
3. Kompetencje społeczne – podczas naszych zajęć promujemy pracę zespołową, wspólne rozwiązywanie zadań. Wypracowujemy „etykietę gracza”, omawiając z uczestnikami, jakie zachowania przystoją, a jakie nie przystoją wytrawnemu graczowi.

DSCF0360

Warsztat będzie moderowany przez doświadczonego trenera specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – będzie on wtajemniczał uczestników w scenariusz gry. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba uczestników warsztatów nie przekroczy ośmiu osób. Spotykamy się w każdy piątek w semestrze zimowym 2017/2018 (poza świętami). Szczegółowy rozkład zajęć w Klubokawiarni Modelarnia – zapraszamy!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa: 7-9 lat
Semestr: zimowy 2017/2018
Termin: piątki od 15.09., godz. 15.45-17.15
Cena (karnet miesięczny): 265 zł
Spotykamy się w Klubokawiarni Modelarnia: ul. Głębocka 124, Warszawa – Białołęka
Zapisy bezpośrednio w Modelarni:
tel. 794 448 886
email: kontakt@klubokawiarnia-modelarnia.pl

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska