<<   zobacz wszystkie warsztaty

Jak zrobić super prezentację i mini-bloga? Informatyka bardzo inaczej (10-13 lat)

Jest to prawdopodobnie najbardziej praktyczny z naszych warsztatów, który proponujemy w odpowiedzi na często słyszane od rodziców szkolne historie: “ratunku, moje dziecko ma zrobić do końca semestru pięć prezentacji na różne przedmioty, a nie może już patrzeć na Power Pointa!”. Super – chętnie pokażemy, jak zrobić oryginalne, nowoczesne i estetyczne prezentacje, a przy okazji świetnie się bawić!

Podczas warsztatu poznamy popularny program do tworzenia prezentacji Prezi, dzięki któremu Uczestnicy nauczą się przygotowywać np. takie prace. Przećwiczymy także techniki prezentacji – opowiemy o tym, że warto patrzeć na publiczność podczas prezentacji, że lepiej jest opowiadać niż czytać tekst. Spróbujemy w tym własnych sił, oczywiście w życzliwej i przyjaznej atmosferze. Podczas kolejnego spotkania postawimy pierwsze kroki w animacji poklatkowej, która także może być świetną techniką do przygotowywania prezentacji. Na ostatnim spotkaniu każdy z uczestników zaprojektuje i założy swojego bloga, który również jest świetnym pomysłem na prezentację swoich szkolnych projektów.

DSCF9006

Wszystkie niezbędne materiały są zapewnione przez organizatorów. Liczba Uczestników warsztatów nie przekroczy dwunastu osób. Warsztat składa się z trzech spotkań po 90 minut – razem 6 godzin lekcyjnych!

Trener: Marcin Piotrowicz
Grupa wiekowa: 10-13 lat
Cena (6 godzin lekcyjnych): 199 zł
Aktualnie nie prowadzimy zapisów
 

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska