<<   zobacz wszystkie warsztaty

Kosmiczna przygoda, czyli Minecraft bardzo inaczej (9-11 lat)

Zapraszamy na weekendowe zajęcia z Minecraftem. Tym razem zabierzemy Młodych Hakerów do środowiska nietypowego dla tej gry… wspólnie polecimy w kosmos! Jeśli Twoje dziecko nie może żyć bez Minecrafta, wspólnie postarajmy się zrobić z tej gry jak największy edukacyjny użytek!

Warsztat łączy elementy zabawy z wartościami edukacyjnymi i z wzmacnianiem umiejętności pracy w grupie. Uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze zespoły, które będą miały przydzielone zadania – do wykonania w minecraftowej przestrzeni kosmicznej. Kluczowe jest dla nas pokazanie Uczestnikom, że współpraca może prowadzić do wspaniałych efektów i fascynujących kosmicznych odkryć. Warsztat i gra będą moderowane przez doświadczonego trenera, który podczas każdych warsztatów uczy podstawowej netykiety obowiązującej wśród kulturalnych i wytrawnych graczy.

kosmos_2469500

Zapewniamy cały potrzebny sprzęt oraz licencje do gry. Liczba uczestników nie przekroczy 8 osób. Warsztat jest skierowany przede wszystkim do dzieci grających już w Minecrafta, jednak w razie potrzeby chętnie spotkamy się z początkującym graczem 20 minut przed warsztatem i zrobimy krótkie wprowadzenie. Warsztat składa się z 2 spotkań po 90 minut.

Trener: Michał Chrapiński
Miejsce: Laboratorium EE, Al. 3 Maja 2/49
Cena (4 godziny zegarowe): 159 zł
Terminy:
26.11, godz. 15.00 – 16.30
27.11, godz. 15.00 – 16.30

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska