<<   zobacz wszystkie warsztaty

Legionowo | Komputerowe warsztaty Minecraftowe – 3 grupy (6-12 lat)

Zapraszamy wszystkich wielbicieli gry Minecraft na nowy cykl warsztatów! Stworzymy Minecraftowe miasto – zbudujemy domy, osiedla, drogi i system komunikacji. Będą wyprawy na bezludne wyspy, przygody z podbijaniem królewskich zamków, a nawet podróże w kosmos i odkrywanie sześciennych planet. Gwarantujemy, że po tych zajęciach Młodzi Hakerzy wyjdą z wypiekami na buziach – z emocji i radości!

Podczas warsztatów kształtować będziemy różne kompetencje:
- poszerzanie „wiedzy szkolnej” – nasz trener będzie przygotowywał Minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z dziedziny historii, biologii, geografii, przedsiębiorczości. Wierzymy, że najskuteczniejsza jest edukacja przez zabawę!
– kodowanie – w zajęcia będzie wplatana wiedza na temat programowania
- kompetencje społeczne – podczas naszych zajęć promujemy pracę zespołową, wspólne rozwiązywanie zadań. Wypracowujemy „etykietę gracza”, omawiając z uczestnikami, jakie zachowania przystoją, a jakie nie przystoją wytrawnemu graczowi.

DSCF0395

Warsztat będzie moderowany przez doświadczonego trenera specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – będzie on wtajemniczał uczestników w scenariusz gry. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba uczestników warsztatów nie przekroczy ośmiu osób. Szczegółowy rozkład zajęć w Akademii Dzieciaków – zapraszamy!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa: 6-12 lat
Semestr: zimowy 2018/2019
Terminy (do wyboru spośród 3 grup):
wtorki, godz. 16.50-18.20
wtorki, godz. 18.30-20.00
środy, godz. 16.50-18.20
Cena (karnet miesięczny): informacja w Akademii Dzieciaków
Spotykamy się w Akademii Dzieciaków: ul. Sobieskiego 6D, Legionowo
Zapisy bezpośrednio w Akademii Dzieciaków:
tel. +48 575 693 316
email: biuro@akademiadzieciakow.pl

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska