<<   zobacz wszystkie warsztaty

Legionowo | Gram i koduję, czyli programowanie i nauka z Minecraftem (10-13 lat)

Zapraszamy na semestralne zajęcia, w których łączymy świetną zabawę w Minecrafcie z podstawami kodowania!

Warsztat łączy elementy zabawy ze wstępem do programowania. Gracze będą pisać w specjalnej modyfikacji Minecrafta krótkie programy w języku LUA, które również na bieżąco będzie można tesotwać, także w środowisku gry. Wszystkie komendy, których używa się w języku LUA, z pewnością przydadzą się w przyszłości każdemu młodemu programiście, administratorowi sieci czy informatykowi. W odróżnieniu od popularnego Scratcha, tutaj będziemy samodzielnie pisać skrypt, dlatego zapraszamy Młodych Hakerów dobrze posługujących się klawiaturą. Ach, no i najważniejsze! Oprócz kodowania będzie również mnóstwo fantastycznej zabawy i wrażeń!

DSCF0395

Warsztat będzie moderowany przez doświadczonego trenera specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – będzie on wtajemniczał uczestników w scenariusz gry. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba uczestników warsztatów nie przekroczy ośmiu osób. Trwa nabór do grup spotykających się w poniedziałki lub środy popołudniu. Szczegółowy rozkład zajęć w Akademii Dzieciaków – zapraszamy!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa: 10-13 lat
Semestr: zimowy 2017/2018
Termin: poniedziałki (kontynuacja), 17.15-18.45
środy (trwa nabór), 17.15-18.45
Cena (karnet miesięczny): informacja w Akademii Dzieciaków
Spotykamy się w Akademii Dzieciaków: ul. Sobieskiego 6D, Legionowo
Zapisy bezpośrednio w Akademii Dzieciaków:
tel. +48 575 693 316
email: biuro@akademiadzieciakow.pl

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska