<<   zobacz wszystkie warsztaty

Legionowo | W zespole siła, czyli edukacja przez zabawę z Minecraftem (6-9 lat)

Zapraszamy na semestralne zajęcia, podczas których uczymy przez zabawę, inspirujemy do mądrzejszych i bardziej kreatywnych Minecraftowych gier. W moderowane scenariusze gier wplatane są elementy edukacyjne. Młodzi Hakerzy uczą się m.in. układu współrzędnych; zastosowania skali; dowiedzą się, jak działają elektrownie i wodociągi (stworzą nawet własne!); trenować będą język angielski.

Ponadto wiele zadań wymaga od uczestników współpracy, kreatywności, nieszablonowego myślenia i wzmacniania umiejętności pracy zespołowej. Priorytetem jest dla nas kształtowanie tzw. umiejętności miękkich w połączeniu z relacjami online’owymi – kompetencje te są określane jako kompetencje przyszłości!

DSCF0382

Warsztat będzie moderowany przez doświadczonego trenera specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – będzie on wtajemniczał uczestników w scenariusz gry. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba uczestników warsztatów nie przekroczy ośmiu osób. Trwa nabór do grup spotykających się w poniedziałki lub środy popołudniu. Szczegółowy rozkład zajęć w Akademii Dzieciaków – zapraszamy!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa: 6-9 lat
Semestr: letni 2017/2018
Termin: poniedziałki 16.30-18.00 LUB środy 16.30-18.00
Cena (karnet miesięczny): informacja w Akademii Dzieciaków
Spotykamy się w Akademii Dzieciaków: ul. Sobieskiego 6D, Legionowo
Zapisy bezpośrednio w Akademii Dzieciaków:
tel. +48 575 693 316
email: biuro@akademiadzieciakow.pl

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska