<<   zobacz wszystkie warsztaty

Muranów | Misja Star Wars, czyli edukacja przez zabawę z Minecraftem (8-10 lat)

Dawno temu, w odległej galaktyce – a tak naprawdę w pewien październikowy weekend – połączymy na naszych warsztatach dwie pasje wielu Młodych Hakerów: Minecrafta i Gwiezdne Wojny! W dobrze znanym środowisku Star Wars (choć nieco bardziej sześciennym…) zaprosimy uczestników do odbycia misji transportowych i budowlanych. Celem edukacyjnym tego warsztatu jest pokazanie uczestnikom takich aspektów Minecrafta, które uczą współpracy, dobrej komunikacji, umiejętności pozytywnej motywacji, kreatywności. Dzieci z naszych zajęć wychodzą zainspirowane do tego, by grać mądrzej!

star wars

 

 

Warsztat będzie moderowany przez  doświadczonego trenera specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – będzie on wtajemniczał uczestników w scenariusz gry. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba uczestników warsztatów nie przekroczy ośmiu osób. Warsztat składa się z dwóch spotkań po 90 minut – razem 4 godziny lekcyjne!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa: 8-10 lat
Cena (4 godziny lekcyjne): 159 zł 
Spotykamy się w Księgarnio-Kawiarni Radio i Telewizja, ul. Andersa 29
14.10, godz. 15.30 – 17.00
15.10, godz. 15.30 – 17.00

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska