<<   zobacz wszystkie warsztaty

Muranów | Rycerze, magowie i średniowiecze w Minecrafcie (6-9 lat)

Zapraszamy na autorski Minecraftowy warsztat – jego uczestnicy zamienią się w drużynę śmiałków podczas misji uratowania króla, którego zamek został zaatakowany. Dzieciaki będą zdobywać surowce i odbudowywać zamek, aby ocalić królestwo. Trzeba będzie zachować ostrożność, bo na zamku czekać nas będą kolejne przygody… Gwarantujemy, że po tych zajęciach dzieciaki wyjdą z wypiekami na buziach – z emocji i radości!

Celem edukacyjnym tego warsztatu jest pokazanie uczestnikom takich aspektów Minecrafta, które uczą współpracy, dobrej komunikacji, umiejętności pozytywnej motywacji, kreatywności. Dzieci z naszych zajęć wychodzą zainspirowane do tego, by grać mądrzej!

rycerze2

Warsztat będzie moderowany przez  doświadczonego trenera specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – będzie on wtajemniczał uczestników w scenariusz gry. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba uczestników warsztatów nie przekroczy ośmiu osób. Warsztat składa się z dwóch spotkań po 90 minut – razem 4 godziny lekcyjne!

Trener: Michał Chrapiński
Miejsce: Księgarnio-Kawiarnia Radio i Telewizja, ul. Andersa 29, W-wa
Cena (4 godziny dydaktyczne): 159 zł
Grupa wiekowa: 6-9 lat
Terminy:
24.03., godz. 15.30 – 17.00
25.03., godz. 15.30 – 17.00

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska