<<   zobacz wszystkie warsztaty

Muranów | Podróż do wnętrza człowieka, czyli lekcja anatomii z Minecraftem (10-12 lat)

Zapraszamy na weekendowe warsztaty, podczas których przeniesiemy się do… wnętrza ludzkiego ciała! Młodzi Hakerzy będą zwiedzać ludzki organizm odwzorowany w grze Minecraft, będą budować serce i inne narządy wewnętrzne oraz prawidłowo rozplanują układ krwionośny. Oprócz fantastycznej fabuły warsztatu i animacji zachęcającej do pracy drużynowej, będziemy również uczyć biologii w praktyce. Potrafimy zrobić tak, by dzieci uczyły się nawet o tym nie wiedząc – tylko ciiii…. niech ten sekret pozostanie między nami dorosłymi ;)

urodziny_1_popr

Warsztat będzie moderowany przez  doświadczonego trenera specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – będzie on wtajemniczał uczestników w scenariusz gry. Wszyscy Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba Uczestników warsztatów nie przekroczy ośmiu osób. Warsztat składa się z dwóch spotkań po 90 minut – razem 4 godziny lekcyjne!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa: 10-12 lat
Cena (4 godziny lekcyjne): 159 zł 
Spotykamy się w Księgarnio-Kawiarni Radio i Telewizja, ul. Andersa 29
24.03., godz. 17.30 – 19.00
25.03, godz. 17.30 – 19.00

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska