<<   zobacz wszystkie warsztaty

Muranów | Python zaawansowany – kodowanie (kl. VII i gimnazjum)

Zbieramy grupę prawdziwych pasjonatów programowania w języku Python, gotowych do podjęcia coraz większych wyzwań. Do udziału zapraszamy:
- gimnazjalistów, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania związane z programowaniem (także jeśli dotychczas kodowali np. w Logomocji, Scratch, HTMLu);
- absolwentów co najmniej 2 semestrów naszych kursów kodowania w języku Python.

Chcemy pokazać Młodym Hakerom w tym semestrze realne implementacje języka Python i przekazać dużo praktycznych umiejętności. Na drugim planie pojawi się także HTML i JavaScript. W związku z tym, że nie wiadomo aktualnie zbyt wiele o konkursach przedmiotowych, będziemy nasłuchiwać i w razie zainteresowania uczestników, podejmiemy próbę przygotowania się do olimpiady.

Rodziców Młodych Hakerów, którzy chcą dołączyć do grupy, zapraszamy do indywidualnego kontaktu telefonicznego. Przewidujemy dodatkowe zajęcia uzupełniające, realizowane we wrześniu w małych grupach lub indywidualnie, które pozwolą wyrównać poziom grupy, by potem pracować w komfortowych dla wszystkich warunkach. Opłata za te zajęcia nie jest wliczona do regularnej ceny kursu.

DSCF1728

Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba Uczestników warsztatów nie przekroczy dwunastu osób. Spotykamy się w soboty w semestrze zimowym 2017/2018.  Cykl składa się z 12 spotkań po 90 minut – razem 24 godziny lekcyjne! Opłaty można wnosić w 1, 2 lub 3 ratach – terminy płatności są ustalane indywidualnie.

Trener: Marcin Piotrowicz
Grupa wiekowa: klasy VII i gimnazjum
Semestr: zimowy 2017/2018
Cena (semestr): 890 zł
Spotykamy się w Księgarnio-Kawiarni Radio i Telewizja, ul. Andersa 29.
Terminy:
wrzesień: 23, 30
październik: 7, 14, 22, 28 (uwaga! 22.10 to niedziela)
listopad: 4, 18, 25
grudzień: 2, 9, 16
Godziny: 10.00-11.30

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska