<<   zobacz wszystkie warsztaty

Rozbitkowie, czyli o współpracy na bezludnej wyspie. Warsztaty z Minecrafta (8 – 10 lat)

Zapraszamy na najnowszą wariację uwielbianego przez Młodych Hakerów warsztatu. Opracowaliśmy jego nową fabułę! Wszystkich, którzy już zamieniali się u nas w bohatera powieści „Robinson Crusoe” albo bohaterów serialu „Rozbitkowie”, zapraszamy na ponowne spotkanie. Mamy nowe zadania i nowe pomysły!

Uczestnicy warsztatu zamieniają się w rozbitków, którzy ocaleli z katastrofy lotniczej na bezludnej wyspie. Muszą współpracować, by przetrwać! Prowadzący warsztat animuje pracę grupy, dostarczając kolejnych surowców i inspiracji, jak je wykorzystać. Może wykorzystać do tego wrak samolotu? A może po prostu zasiedlić wyspę i uczynić z niej idealne miejsce do życia?

Jak podczas każdego naszego warsztatu z Minecraftem, wydobywamy z tej gry wartości uczące współpracy, dobrej komunikacji, umiejętności pozytywnej motywacji, kreatywności. Dzieci z naszych zajęć wychodzą zainspirowane do tego, by grać mądrzej!

rozbitkowie

Zapewniamy cały potrzebny sprzęt oraz licencje do gry. Liczba uczestników nie przekroczy 8 osób. Do udziału zapraszamy przede wszystkim dzieci grające już w Minecrafta (choćby w stopniu podstawowym). Jeśli miałby do nas trafić Młody Haker, który pierwszy raz miałby kontakt z tą grą, prosimy o telefon – umówimy się na krótki tutorial przed warsztatem. Warsztat składa się z 2 spotkań po 90 minut.

Trener: Michał Chrapiński
Miejsce: Księgarnio-Kawiarnia Radio i Telewizja
Cena (4 godziny zegarowe): 159 zł
Aktualnie nie prowadzimy tego kursu

 

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska