<<   zobacz wszystkie warsztaty

Strony internetowe od podszewki! Programowanie w JavaScript – grupa zaawansowana (10-13 lat)

Java Script to język programowania szeroko stosowany w internecie. Sprawia on, że strony www mogą być interaktywne, a gry online tak fajne i kuszące. Nasza propozycja: wyłącz Angry Birds i chodź do nas na zajęcia, dowiedzieć się, jak ta gra została zaprogramowana!

Podczas warsztatu Uczestnicy poczynią pierwsze kroki w fascynującym świecie kodowania, ucząc się podstawowych zasad w nim obowiązujących – logiki, składni, konsekwencji. Tym razem weźmiemy na warsztat JavaScript, a więc język programowania stosowany w typowo dziecięco-nastoletnim środowisku, czyli w internecie ;) Na warsztat serdecznie zapraszamy absolwentów kursu podstawowego lub Młodych Hakerów, którzy mieli kontakt z programowaniem w JavaScript (polecamy omówić to telefonicznie).  Zajęcia będą doskonałym uzupełnieniem standardowych zajęć z informatyki, prowadzonych w szkołach – nie będziemy się uczyć obsługi pakietów biurowych, będziemy tworzyć nowe komputerowe światy!

DSCF8528

Wszyscy Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba Uczestników warsztatów nie przekroczy dwunastu osób. Warsztat składa się z trzech spotkań po 90 minut – razem 6 godzin lekcyjnych!

Trener: Marcin Piotrowicz
Grupa wiekowa: 10-13 lat
Cena (6 godzin lekcyjnych): 219 zł
Spotykamy się w Laboratorium EE, Al. 3 Maja 2/49:
07.05, godz. 13.00 – 14.30
14.05, godz. 13.00 – 14.30
21.05, godz. 13.00 – 14.30

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska