<<   zobacz wszystkie warsztaty

Na ratunek królestwu! Edukacja przez zabawę z Minecraftem (6 – 8 lat)

Minecraft cieszy się ogromną popularnością, już nawet wśród 6-letnich dzieci. Nasze zajęcia, podczas których uczymy przez zabawę, będą także dla maluchów inspiracją do mądrzejszych i bardziej kreatywnych Minecraftowych harców. Stawiamy na pracę zespołową oraz na świetną zabawę…

Tym razem Młodzi Hakerzy amienią się w drużynę śmiałków wyznaczonych do misji uratowania króla, którego zamek został zaatakowany. Uczestnicy wyruszają na ratunek łodziami. Na morzu spotka ich jednak sztorm, w którego wyniku łodzie roztrzaskają się o skały przy bezludnej wyspie. Przed uczestnikami stanie zadanie pozyskania surowców i odbudowania łodzi (uwaga! z napędem żaglowym), aby ocalić królestwo. Trzeba będzie zachować ostrożność, bo na zamku czekać nas będą kolejne przygody… Gwarantujemy, że po tych zajęciach dzieciaki wyjdą z wypiekami na buziach – z emocji i radości!

rycerze2

Wszyscy Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba Uczestników warsztatów nie przekroczy dziesięciu osób. Warsztat składa się z dwóch spotkań po 90 minut – razem 4 godziny lekcyjne!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa: 6-8 lat
Cena (4 godziny lekcyjne): 159 zł
Spotykamy się w Laboratorium EE, Al. 3 Maja 2/49
17.09, godz. 11.00 – 12.30
18.09, godz. 11.00 – 12.30

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska