<<   zobacz wszystkie warsztaty

Wawer | Edukacja przez zabawę z Minecraftem (6-8 lat, klasy IV-VIII)

Semestralne zajęcia, podczas których uczymy przez zabawę, inspirują do mądrzejszych i bardziej kreatywnych Minecraftowych gier. Stawiamy na pracę zespołową oraz na świetną zabawę!

Młodzi Hakerzy zaczną od poznawania i wykonywania zadań w internetowym wielkim mieście Green Field. Będą zajęcia o innych prawdziwych miastach i praca na odtworzeniu znanych budowli w Minecraft. Będziemy także wykonywać przeróżne misje w baśniowych światach, krainach z przeszłości jak i przyszłości – wszystkie one będą wymagały współpracy Młodych Hakerów. W czasie zabawy uczestnicy poznają zasady poruszania się po świecie Minecraft, współrzędnych i skali, dowiedzą się jak, działają elektrownie i wodociągi. Ponadto będziemy rozmawiać z uczestnikami o bezpieczeństwie w sieci i netykiecie gracza.

DSCF8792

Warsztat będzie moderowany przez  doświadczonego trenera specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – będzie on wtajemniczał uczestników w scenariusz gry. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba uczestników warsztatów nie przekroczy ośmiu osób. Spotykamy się w każdy czwartek w semestrze zimowym 2017/2018 (poza świętami). Szczegółowy plan zajęć w Klubie W Trakcie – zapraszamy!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa: 6-8 lat, klasy IV-VIII
Semestr: letni 2017/2018
Termin: czwartki, 3 grupy do wyboru: 15:30-17.00 // 17:15-18.45 // 19,00-20:30
Cena (karnet miesięczny): 240 zł
Spotykamy się w Klubie W Trakcieul. Trakt Lubelski 204, Warszawa – Wawer
Zapisy bezpośrednio w Klubie W Trakcie:
tel. 505 84 74 24
email: klub@wtrakcie.pl

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska