<<   zobacz wszystkie warsztaty

Wawer | Edukacja z Minecraftem – wstęp do programowania | 2 grupy (6-9 lat)

Zapraszamy wszystkich wielbicieli gry Minecraft na nowy cykl warsztatów! Stworzymy Minecraftowe miasto – zbudujemy domy, osiedla, drogi i system komunikacji. Będą wyprawy na bezludne wyspy, przygody z podbijaniem królewskich zamków, a nawet podróże w kosmos i odkrywanie sześciennych planet. Gwarantujemy, że po tych zajęciach Młodzi Hakerzy wyjdą z wypiekami na buziach – z emocji i radości!

Podczas warsztatów kształtować będziemy różne kompetencje:
- poszerzanie „wiedzy szkolnej” – nasz trener będzie przygotowywał Minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z dziedziny historii, biologii, geografii, przedsiębiorczości. Wierzymy, że najskuteczniejsza jest edukacja przez zabawę!
- kodowanie – w zajęcia będzie wplatana wiedza na temat programowania
- kompetencje społeczne – podczas naszych zajęć promujemy pracę zespołową, wspólne rozwiązywanie zadań. Wypracowujemy „etykietę gracza”, omawiając z uczestnikami, jakie zachowania przystoją, a jakie nie przystoją wytrawnemu graczowi.

DSCF8792

Warsztat będzie moderowany przez  doświadczonego trenera specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – będzie on wtajemniczał uczestników w scenariusz gry. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba uczestników warsztatów nie przekroczy ośmiu osób.Szczegółowy plan zajęć w Klubie W Trakcie – zapraszamy!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa: 6-9 lat
Semestr: zimowy 2019/2020
Terminy (do wyboru spośród 2 grup):
piątki, godz. 14.15-15.45
piątki, godz. 15.45-17.15
Cena (karnet miesięczny): 59,50 zł – informacja w Klubie W Trakcie
Spotykamy się w Klubie W Trakcieul. Trakt Lubelski 204, Warszawa – Wawer
Zapisy bezpośrednio w Klubie W Trakcie:
tel. +48 505 847 424
email: recepcja@klubwtrakcie.pl
formularz

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska