<<   zobacz wszystkie warsztaty

Wilanów | Kodowanie i zabawa – Python i StarCtraft2 (10-13 lat)

Wyjątkowe zajęcia, które łączą w sobie programowanie tekstowe w popularnym języku Python oraz ulubione przez programistów gry strategiczno-ekonomiczne.
W tym roku szkolnym oprócz podstawowego Pythona w najnowszej wersji, będziemy korzystać z PyCharm oraz CodeCombat, co ułatwi i umili naukę kodowania.

Każdą lekcję zaczynamy od partyjki w StarCraft2, który jest najbardziej skomplikowaną grą eSportową. Rozgrywka polega na osiągnięciu przewagi ekonomicznej nad przeciwnikiem oraz zastosowaniu strategii, która pozwoli go pokonać. Rozgrywka trwa od 10 do 30 minut i ma za zadanie pobudzić uczniów do szybkiego myślenia, zarazić pasją do gier strategiczno-ekonomicznych oraz… rozruszać szare komórki! Resztę lekcji przeznaczamy na kodowanie w języku Python, ale uczymy się też innych narzędzi których znajomość może być przydatna przy tworzeniu gier i aplikacji. Pokazujemy, jak skutecznie i szybko korzystać z przeglądarek internetowych oraz wydajnie obsługiwać komputer.

python-wilanow

Dbamy, aby pierwsze kroki w programowaniu były przyjemnym i ciekawym doświadczeniem, które zachęci Młodych Hakerów do rozwijania ich pasji. Podsumowując, zapraszamy na zajęcia, na których panuje wspaniała atmosfera i uczymy przez dobrą zabawę. Wszystkie narzędzia i aplikacje z których korzystamy są darmowe, dlatego wedle uznania, uczniowie mogą doskonalić swoje umiejętności w domu. Szczegółowy plan zajęć w Księgarni dziecięcej Badet – zapraszamy!

Trener: Michał Chrapiński
Grupa wiekowa:
Semestr: zimowy 2019/2020
Termin: wtorki, godz. 18.30-20.00
Cena: 60 zł (miesięczny karnet)
Spotykamy się w Księgarnia dziecięca Badet: ul. St. Lentza 35a, Warszawa – Wilanów
Zapisy bezpośrednio w Księgarni dziecięcej Badet:
tel: 22 499-37-17, 22 258-46-47
email: ksiegarnia@badet.pl

Treści i materiały na tej stronie www objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach 3.0 Polska (CC BY-NC-SA 3.0 PL)

kontakt: info@mlodyhaker.pl, +48 697 222 323                                                                         projekt graficzny: Kasia Iwańska, kodowanie: Magda Bocheńska