mlodyhaker.pl

mlodyhaker – komputery, it, internet

zdjęcia biznesowe
Internet

Zdjęcia biznesowe

Pisanie CV wymaga kreatywności i pomysłowości, aby przedstawić wszystkie swoje umiejętności a ewentualne wady przekuć w zalety. Do dokumentu dobrze jest dołączyć również profesjonalne zdjęcia biznesowe, dzięki czemu potencjalny pracownik błyskawicznie zyskuje w oczach przedsiębiorcy.
Oprócz klasycznego CV coraz częściej wymagany jest także list motywacyjny, który po krótce opisuje dlaczego dana osoba stara się o konkretne stanowisko. List motywacyjny powinien być krótki, ale treściwy.
Do rozmowy kwalifikacyjnej również należy się odpowiednio przygotować. Kluczowym elementem jest odpowiedni strój. Panowie powinni stawiać na eleganckie spodnie i marynarkę, a panie na spódnice i białą koszulę bądź sukienkę w stonowanym kolorze.
Bardzo ważne jest aby nie przyjmować zamkniętej pozycji i nie zakładać rąk. Warto być otwartym, szczegółowo odpowiadać na zadawane pytania oraz pytać o wszystkie kluczowe kwestie, na przykład godziny pracy, obowiązki, przysługujące dni wolne bądź podstawowe wynagrodzenie.

przelambariery.pl